Aasta 2021 Greenstepis

Joulukuusi

Loe meie aastavahetuse tervitusi ja tutvu möödunud aastal tehtud tööga!

Aasta 2021 on igas mõttes erandlik olnud. Loodame, et oleme saanud Teie ettevõttele abiks olla kas koroonapandeemia poolt tekitatud keerukuste lahendamisel või muude äriliste küsimuste tekkimisel. Meie eesmärk on alati hoida klientide vajadused oma tegevuse keskpunktis.

Greenstepi perekonnaga on tänavu liitunud üle 150 uue asjatundja ning kokku on meid juba pea 500. Lisaks olemasolevatele kontoritele oleme avanud uued kontorid Vantaalle, Maarianhaminasse ja Stockholmi. Saame teid tänu oma kasvule üha rohkem toetada. Samuti on Greenstep osa MSI Global Alliance-grupist, mille kaudu saame teenindada ettevõtteid rohkem kui 100 erinevas riigis. MSI Global Alliance on ülemaailmne finantsjuhtimise-, palgaarvestuse-, maksunduse- ja õigusteenuseid pakkuvate ettevõtete grupp.Otsime pidevalt uusi viise, kuidas ühiskonna arengusse positiivselt kaasa aidata

Greenstepis usume, et võrdsus on tööelus äärmiselt tähtis ja soovime seda edendada. Aasta 2021 suvel viisime läbi võrdsusküsitluse, mille eesmärk oli koguda Soomes töötavate inimeste kogemusi tööelu võrdsusest. Soovime saadud tulemuste abil töötajate ja ettevõtete tööelu võrdsust parendada.

Iga-aastase tööheaolu väljakutse kaudu kogusime vahemikus aprill-september sammude ja jalgrattakilomeetritega toetust seltsidele ja mittetulundusühingutele ning, mis kõige parem, innustasime oma kollektiivi liikuma! Väljakutse iganädalased võitjad valisid omavoliliselt annetuse saaja. Annetusi jagati näiteks Laste Spordiseltsile, Unicefile arengumaadesse koroonavaktsiinide viimiseks, Soome laste vähiseltsile, Soome looduskaitseliidule, näljapäeva annetusteks ning Vähiliidule.

Greenstep investeerib taastuvenergiasse

Maakera tulevik on meile Greenstepis oluline ning tahame panustada kliimamuutuse pidurdamisesse. Investeerime järgmise viie aasta jooksul 10% oma kasumist taastuvenergiasse ja vähendame selle kaudu vajadust fossiilkütuse järele.

"Greenstep soovib kirglikult panustada parema tuleviku loomisesse. Maailm vajab taastuvaid energiaallikaid ning soovime koos oma partneritega pakkumisele kaasa aidata", räägib Greenstepi juhatuse esimees Tore Teir. "Järgmise viie aasta jooksul kasutame 10% oma aasta kasumist taastuvenergia hankimisele. Kokku teeb see umbes viie miljoni euro suuruse panuse tuleviku kasuks. See projekt on meile südameasi."

Greenstep kavatseb tulevikus töötajatele "Üheskoos"-tulemustasuna jagada välja 10% ärikasumist

Greenstepi tugev ja tulemuslik kasv põhineb meeskonna suurepärasel tööl. Selle pärast otsustasimegi luua ühise tulemustasu programmi.

Tore Teir on öelnud, et "Greenstepi töötajate vaheline koostöö ning üheskoos tegemise stiil on meie tugevad väärtused, mille üle võime kõik uhked olla. Töötame ühise eesmärgi nimel ning aitame üksteist. Soovime igat Greenstepi töötajat järgnevatel aastatel selle vastupidava koostöö eest premeerida."


Usume, et aasta 2022 tuleb sama edukas. Suured tänud koostöö eest!