Netsuite mobile hero 2024 Netsuite desk hero 2024

NetSuite toetab teie ettevõtte edulugu

Võta ühendust

NetSuite kui ettevõtte kasvu ja rahvusvahelise arengu toetaja

NetSuite on ülemaailmne pilvepõhine ERP, mis sobib eriti hästi rahvusvahelise ettevõtte vajadustega. See kohaneb hõlpsalt enam kui 160 erineva riigi ettevõtetega. NetSuite’i üheks oluliseks eeliseks võrreldes teiste ERP-süsteemidega on see, et sellel on sisseehitatud moodulid nt. tootmiskontrolli, arvete esitamise, varude haldamise, tunnipõhise arveldamise ja kliendisuhete haldamise jaoks.

Greenstep on NetSuite'i pikaajaline partner.


NetSuite võimaldab koondada kogu äritegevuse ühele platvormile, pakkudes protsessidele paremat mõistetavust. NetSuite pakub abi mitmete kasvava ja rahvusvaheliselt areneva ettevõtte väljakutsete lahendamisel. See aitab nt. automatiseerida paljusid protsesse, vähendada kasutatavate süsteemide arvu, parandada kliendisuhete haldust ja prognoosida andmepõhist müüki. Süsteemina on NetSuite paindlik ja valdab laialdasi teadmisi erinevates ärivaldkondades.

NetSuite Greenstepis

Oleme Greenstepis kokku pannud NetSuite'i spetsialistide meeskonna, mis koondab kogenud NetSuite'i konsultante ning finants-, personali-, analüütika- ja integratsioonieksperte, kes toetavad NetSuite'i abil teie ettevõtte tegevusi nii praegu kui ka tulevikus. Toetame oma kliente terviklike lahendustega alates NetSuite'i juurutamisest kuni edasiste arendusvajaduste ja tugiteenusteni.

Oleme edukalt teostanud sadu NetSuite'i juurutusi erinevate riikide ja tööstusharude ettevõtete jaoks. Samuti oleme NetSuite'i platvormi valdkonnapõhiselt sujuvamaks muutnud. Pakume teile kogenud meeskonda, kes hoolitseb NetSuitega äriplaneerimise ja finantsjuhtimise eest. Toetame Teid tarkvara kasutamisel, juurutamisel ja äritegevuse arendamisel. Tegutseme teie ettevõtte strateegilise partnerina ning loome ERP-st tõhusa ja kasutajasõbraliku üksuse.

Kasva NetSuite'i tervikliku teenuse abil

 • Globaalse majanduse toel on võimalik laieneda kuhu iganes.
  Leiate kogu vajaliku informatsiooni ühest Greenstepi loodud komplektist. NetSuite sisaldab kliendisuhete haldust, ERP-d, raamatupidamist, e-kaubandust ja paljusid muid ärikriitilisi funktsioone. NetSuite on loodud kliendi moodi välja nägema. Greenstep pakub rahvusvahelise äri ülesehitamisel ja toetamisel kogenud eksperte. Samuti anname Teile meeskonna, kes hoolitseb finants- ja palgaarvestuse teenuste eest, mille soovite sisse osta.
  • NetSuite võimaldab jälgida ettevõtte põhitulemuste hetkeseisu selgelt ja mobiilselt, olenemata asukohast.
   NetSuite'i abil on võimalik paindlikult luua erinevaid, kohandatud, reaalajas ilmuvaid vaateid ja aruandeid, olenemata asukohast. NetSuite on 100% pilveteenus ja ei vaja installimist ega hooldust.
    • Arvestame Teie ettevõtte eripäradega ja rakendame NetSuite'i ettevõtte tugevuste ümber.
     Igal ettevõttel on oma ainulaadsed omadused. Olgu selleks varude haldamine, müük või ostmine, meie arvestame ja võimendame Teie tugevaid külgi. Paindlik äriplatvorm võimaldab kohandada oma aruandeid vastavalt vajadustele. Samuti on võimalik platvormi integreerida andmeid välistest andmeallikatest ja töödelda neid andmeid ettevõtte järgi kohandatud tabelite põhjal.

     Greenstepi NetSuite-teenus aitab Teie ettevõttel selguse abil kasvada

     Tõhusama kasutajakogemuse ja NetSuite'i eeliste pakkumiseks oleme Greenstepi klientidele lisateenuseid loonud. Greenstepi lahenduste abil on võimalik igapäevaseid toiminguid automatiseerida ja lihtsustada. Oleme oma klientidele loonud järgmised lahendused:

      • Elektrooniline arveldamine
      • Ostuarvete töötlemine
      • Pangaga suhtlemise tõhustamine
      • Pearaamatu aruandlus

     Mis teeb NetSuitest ainulaadse?