Analytics Services Greenstep mobile hero v2 Analytics Services Greenstep desktop hero

Greenstepi analüütika toetab ettevõtete teekonda selgema tuleviku suunas. Meie analüütikameeskond on ainulaadne selle poolest, et see koosneb 30 kindlameelse kodeerimisvõimega finantsprofessionaalist. Finantsaruandlusega seotud probleeme lahendavad seega inimesed, kes mõistavad analüütika tähendust ja eesmärki. Kombineerides kaasaegseid tööriistu ja meetodeid, saame probleemivabalt hakkama ettevõtte kõikide vajadustega nii aruandluse kui analüütika vallas.

Analüütikateenuste tuum on äriliselt olulise informatsiooni tootmine, korrastamine ja esitamine võimalikult lihtsalt mõistetavas ja jagatavas vormingus. Mõistame, et usaldusväärseid otsuseid ei saa teha ilma ajakohaste ja korrektsete andmeteta. Kõik, mida analüütikalahenduste vallas teeme, põhineb selgusel, sobilikkusel ja kasutusmugavusel. Toetume Microsofti Power BI tootele, mis on valdkonna selge turuliider. Kui meie meeskond hoolitseb teie analüüside eest, on aktuaalsed ja jätkusuutlikult koostatud andmed alati saadaval.

Meie teenused koosnevad kolmest erinevast valdkonnast: andmehoidlateenused, integratsiooni arendus ja BI aruandlus. Sageli koosnevad aruandluse ja analüütika arendusprojektid kõigist aspektidest, et tagada jätkusuutlikud, paindlikud ja sujuvad lahendused. Saame hoolitseda ka väiksemate valdkondade eest, nagu lihtsalt andmeladude ehitamine või aruandlusperspektiivide loomine.