Analytics Services Greenstep mobile hero v2 Analytics Services Greenstep desktop hero

Innovaatsed analüütikalahendused kui teadmiste juhtimise tõukejõud

Aitame teil saada turu kõrgeima kvaliteediga analüüsi, kuude asemel päevadega ning rikastame seda sadade ekspertide finantsjuhtimise, personalijuhtimise ja vastutuse alaste teadmistega.

Võtke meiega ühendust

Laialdane oskuste portfell teie ettevõtte arengu toetamiseks

Greenstepi analüütika toetab ettevõtete teekonda selgema tuleviku suunas. Meie analüütikameeskond on ainulaadne selle poolest, et see koosneb 30 finantseksperdist. Finantsaruandlusega seotud probleeme lahendavad seega inimesed, kes mõistavad analüütika tähendust ja eesmärki. Kombineerides kaasaegseid tööriistu ja meetodeid, saame probleemivabalt hakkama ettevõtte kõikide vajadustega nii aruandluse kui analüütika vallas.

Analüütikateenuste tuum on äriliselt olulise informatsiooni tootmine, korrastamine ja esitamine võimalikult lihtsalt mõistetavas ja jagatavas vormis. Mõistame, et usaldusväärseid otsuseid ei saa teha ilma ajakohaste ja korrektsete andmeteta. Kõik, mida analüütikalahenduste vallas teeme, põhineb selgusel, sobilikkusel ja kasutusmugavusel. Toetume Microsofti Power BI tootele, mis on valdkonna selge turuliider. Kui meie meeskond hoolitseb teie analüüside eest, on aktuaalsed ja jätkusuutlikult koostatud andmed alati saadaval.

Meie teenused koosnevad kolmest erinevast valdkonnast: andmehoidlateenused, integratsiooni arendus ja BI aruandlus. Sageli koosnevad aruandluse ja analüütika arendusprojektid kõigist aspektidest, et tagada jätkusuutlikud, paindlikud ja sujuvad lahendused. Saame hoolitseda ka väiksemate valdkondade eest, nagu lihtsalt andmeladude ehitamine või aruandlusperspektiivide loomine.

Meie lähenemine analüütikale erineb kolmel viisil:

  1. Me saame pakkuda teie organisatsioonile valmis tooteid, et rakendada turul kõige populaarsemaid BI-vahendeid lihtsalt ja vaevata. Meie lahendused võimaldavad teil võtta kvaliteetset analüüsi kasutusele mõne päeva või isegi tunni jooksul, mitte kuude jooksul, paljude erinevate süsteemide puhul.
  2. Meie analüütikameeskond tunneb kõiki populaarsemaid süsteemilahendusi. Ehitame koos teie soovitud arhitektuuri!
  3. Greenstepi sadadest ekspertidest koosnev multidistsiplinaarne meeskond, kasutades analüütikast saadud andmeid, annab selgema arusaama teie ettevõtte fiannts-, personali- ja jätkusuutlikuse olukorrast ning aitab leida parima lahenduse.

Meie analüütiliste teenuste ekspertiis hõlmab

Valmislahendused kõige populaarsemate BI tööriistade kasutamiseks turul

Business Intelligence

Automatiseerimine, integratsioonid ja andmeladu

Tulemuslikkuse juhtimine

Planeerimine ja prognoosimine

Eelarve koostamine

Ajutine andmeanalüütik või CDO

Ajutine andmeinsener

BI Book - otsetee BI aruandlusele

BI Book analüütika tööriist paneb BI aruandluse iga ettevõtte käeulatusse. See võimaldab juurutada BI-aruandlust enam kui 50 süsteemi jaoks kodeerimisoskuseta ning vajaduseta luua oma andmeladu ja integratsioone.

BI Booki abil saate aruandeid muuta ja jagada minutitega ilma eelneva kogemuseta Power BI-ga. Tööriist võimaldab luua individuaalset aruandlust, mis on kohandatud teie ettevõtte vajadustele. Mis kõige parem, te ei pea muretsema oma aruannete sälimise pärast, sest me teeme seda teie eest. Tutvu BI Book.