Greenstep Oü 2021. aasta käibekasvatajate TOP 3 hulgas!

Meil on häid uudiseid! Greenstep Oü kuulus 2021. aasta käibekasvatajate TOP3 hulka! Pälvisime märtsi lõpus kolmanda koha auhinna, mis anti üle raamatupidamisbüroode konverentsil "Kasumlik kasv 2022".

31.märtsil toimus Tallinnas Raamatupidamisbüroode konverents, mille käigus tunnustati muuhulgas ka möödunud aasta tugevamaid käibekasvatajaid. Kusjuures käibekasvatajate TOP-i saamise kriteeriumiks on see, et ettevõte on kasvatanud käivet ehk müügitulu vähemalt 25% ning ettevõttel on vähemalt üks töötaja. Samuti peab võrdlusesse võetud eelmise aasta käive olema vähemalt 100 000 eurot aastas.

Greenstepil oli au kuuluda TOP 3 hulka. Kasvatasime oma käivet lausa 33%, tänu millele pälvisime kolmanda koha!

Pildil Tallinna kontori juhataja Hanna Mursula


Äripäeva ja raamatupidaja.ee korraldatud konverents "Kasumlik kasv 2022" sisaldas lisaks autasustamisele huvitavaid ettekandeid ja esinemisi. Oma eduloo sai rääkida ka Greenstep. Esindaja Hanna Mursula rääkis kogu Greenstepi ajaloost, erinevatest kontoritest ning väärtustest. Lisaks keskendus ta erinevate teenuste tutvustamisele ning põhimõtetele, mida oma töös rakendame. Näiteks jagame 10% puhaskasumist töötajate vahel laiali ning kavatseme järgmise 5 aasta jooksul investeerida 10% kasumist ka taastuvenergiasse.

Kuna töötame rohkem kui 1500 kliendiga, kellel kõigil on kõrged ambitsioonid, peab ka meil olema kõrgel tasemel asjatundlikkus. Meie kliendid võivad tahta kaasata rohkem finantsi, minna börsile, rahvusvaheliselt laieneda või ettevõtet restruktureerida ning õnneks saame neid kõiki Greenstepis toetada. Töötame alati selle nimel, et toetada oma klientide arengut - samal ajal arenevad ka meie enda oskused!

Hanna tõi olulisena välja ka järgmise: "Koos teeme kõik endast oleneva, et oma kliente hästi teenindada - see on meie viis teha maailmast parem paik."

Lisaks Greenstepi eduloole, sai konverentsil kuulata ettekandeid näiteks raamatupidamisbüroode turu ja konkurentsivõime, töölepinguseaduse muudatuste, digipöörde, küberturvalisuse ning käibemaksu eriskeemide kohta.