BI Book stretching Power B Is limits 2

BI Book

Ehitame teile võtmed kätte põhimõtte järgi automaatse BI-analüütika süsteemi!

BI Booki eelised

  • Illustreeriv ja selge pilt - kasuta olemasolevaid lahendusi või loo enda jaoks sobilik raport
  • Tutvu majandustulemuste üldseisuga - vajadusel lausa üksikdetailide tasemel
  • Piira raportite nähtavust - jaga kasutus- ning nägemisõiguseid erinevatele kasutajatele ja gruppidele
  • Päevakohane analüüs koos automaatse andmete värskendamisega - võimalus ka manuaalseks andmete värskendamiseks

Kõikehõlmav ülevaade ettevõtte juhtimiseks

Tüüpiline nähtus on see, et ettevõtted seiklevad programmide rägastikus, kus igale tegevusele on eraldiseisev platvorm ning äritulemuste üldpilti on keeruline saada. BI Book on Microsoft Power BI platvormile ehitatud analüütikaprogramm, mis koondab kogu äritegevust puudutava analüütika ühte kohta kokku. BI Book võimaldab tõhusalt integreerida andmeid näiteks personalihalduse- või raamatupidamisprogrammidest ning abistab andmete analüüsimisel ja otsuste tegemisel.

BI Book kogub andmeid otse kasutatavatest programmidest ning visualiseerib need Power BI abil automaatselt. Programm pakub üksikute mõõdikute asemel terviklikku ülevaadet kogu ettevõtte juhtimisest.

Võta BI-raportid kasutusele ilma olemasoleva tarkvara või koodi kirjutamise oskuseta

BI Booki abil on igal ettevõttel võimalik juurutada BI-aruandlus ilma varasema Power BI kasutamise kogemuse või kodeerimisoskuseta. BI Bookiga tulevad kaasa kogenud andmeanalüütikute poolt loodud andmehoidlad ja aruandluspõhjad, mis on kasutamiseks valmis.

BI Book loob ja esitab Power BI aruanded automaatselt. Samuti hangib Greenstep Power BI kasutamiseks vajalikud litsentsid ning loob teenuse kasutamise jaoks olulised tööplatvormid, mille kaudu on võimalik aruannete loomist ajastada või olemasolevaid aruandeid värskendada.

BI Book teeb analüütika tervele organisatsioonile kättesaadavaks

BI Book koondab kõik ettevõtte oluliseimad vaated ühte selgesse portaali ning muudab aruannete haldamise organisatsiooni sees ja sellest väljaspool lihtsaks ja sujuvaks. BI Bookiga loodud aruandeid saab mugavalt kasutada ka väljaspool BI Booki asuvatesse failidesse, nagu näiteks veebilehed. Teenus võimaldab ühendada ka mis tahes muid Business Intelligence'i tööriistu (Tableau, Looker, Qlik Sense, QlikView jne.) ilma programmeerimisoskuse või eraldi andmelaota.

Lisaks aruannete vaatamisele võimaldab BI Book aruandeid luua, muuta ning kustutada. Soovi korral on võimalik lisada juurde uusi andmeallikaid. Erinevad funktsioonid nõuavad erineva tasemega õigusi, mida saab hallata vastavalt vajadusele.

BI Book võimaldab määrata erinevate tasemete kasutusõigusi vastavalt inimeste kvalifikatsioonile, kas ettevõtte sees või sellest väljaspool. Tänu sellele on teil veel paremad eeldused aruandluse dünaamiliseks juurutamiseks ja arendamiseks ning selle oma ettevõttele kättesaadavamaks muutmiseks. Soovi korral saab BI Booki loodud aruannete andmed ühe nupuvajutusega otse Excelisse alla laadida.

Olemasolevad integratsioonid enam kui 50 süsteemi jaoks ning uued pidevalt valmimas

BI Bookil on valmis integratsioone enam kui 50 raamatupidamis-, personali-, projektijuhtimise-, maksete-, konsolideerimis- ja turundussüsteemiga. Täpsemalt saab erinevate integratsioonide kohta lugeda BI Booki kodulehelt!

Võta ühendust ja mõtleme koos, kuidas teie ettevõtte analüütikat BI Booki abil tõhusamaks muuta!