Greenstepi Mossi kontor aitab teid!

Moss Office Oct 2022
Greenstep moss norway office landscape 2022
Greenstep moss norway streetview 2022
Greenstep norway moss office chill corner 2022
Greenstep moss norway office landscape 2022

Norra mitmekülgseim finantspartner

Greenstep pakub kvaliteetseid raamatupidamise, palgaarvestuse ning rahanduse teenuseid nüüd ka Mossis, Oslos ja nende lähiümbruses. Norra peakontor asub Mossis ning peagi avame uue kontori ka Oslos.

Norra ekspertide meeskond pakub paindlikku tuge ja juhiseid vastavalt klientide vajadustele. Meie eesmärk on pakkuda suurepärast klienditeenindust ja kvaliteetseid teenuseid, mis soodustavad meie klientide kasvu ja arengut.

Klient on alati kõige tähtsam. Aitame ka teid hea meelega kõigis teie finantsvajadustes. Lisaks toetavad teid ka meie enam kui 550 eksperti teistes Põhjamaades ja Balti riikides.

Broneerige kohtumine meie konsultantidega! Broneerige kohtumine

Usaldusel ja kvaliteedil põhinev finantsjuhtimine

Kui teie finantsjuhtimisega tegeleb ettevõtte väline partner, valmivad aruanded alati õigeaegselt ning isegi keerulistele küsimustele, alates raamatupidamisest kuni maksustamiseni, leitakse alati vastus. Ettevõtte ja kliendi vaheline suhe põhineb tugeval usaldusel, mistõttu keskendume eelkõige kvaliteedikontrollile. Paljudele klientidele on avaldanud muljet meie töö järjepidev kvaliteet, mis pakub meie klientidele ka kõige enam väärtust.


Greenstepis töötamise eelised

Meie ettevõte kasvab jõudsalt, mistõttu otsime oma meeskonda pidevalt uusi liikmeid. Kasv pakub võimalusi: saame arendada oma tegevust, investeerida iseendasse, pakkuda häid ja turvalisi töösuhteid kõigile Greenstepi töötajatele ning loomulikult suurepäraseid ettevõttesiseseid arenguvõimalusi. Soovime siiralt leida ja arendada kliendi jaoks parimaid terviklahendusi ning seetõttu hindame koostegemist ja avatud tööõhustikku. See peegeldub ka meie asjatundlikus organisatsioonis ja kliendiprojektides, mille käigus iga Greenstepi töötaja õpib alati midagi uut.

Pakume ka meie uutele finantsjuhtimise konsultantidele tõhusaid töövahendeid, konkurentsivõimelist töötasu, paindlikku tööaega, osalist kaugtöö võimalust, tööga seotud soodustusi ja loomulikult suurepärast võimalust õppida ning oma teadmisi jagada ja põnevate tööülesannete käigus areneda.

Vaata meie vabu töökohti siit!