Net Suite mobile hero Net Suite desktop hero

Merit Aktiva

Merit Aktiva on lihtsasti kasutatav veebipõhine raamatupidamisprogramm, mis pakub piisavalt võimalusi nii nõudlikule professionaalile kui ettevõtjale.

Contact

Merit Aktiva kui ettevõtte kiire arengu toetaja

Merit Aktiva on lihtsasti kasutatav veebipõhine raamatupidamisprogramm, mis pakub piisavalt võimalusi nii nõudlikule professionaalile kui ettevõtjale. Sisseehitatud pilvesüsteem teeb tööde jagamise mugavaks ja lihtsaks ning annab võimaluse kasutada programmi iga kell, igas seadmes, kus iganes. Merit Aktiva automaatsed lahendused aitavad ka kõige kogenumatel professionaalidel oma ülesandeid kiiremini, kvaliteetsemalt ja tõhusamalt täita.

Merit Aktiva eelised

  1. Lihtne kasutada - automaatsed lahendused muudavad kasutamise lihtsaks ja kiireks
  2. API partnerid - võimalik partneritega API liidese või faili abil andmeid vahetada
  3. Turvaline tarkvara - Merit Aktiva vastutab selle eest, et turvalisus vastaks pangatasemele ning teave oleks kaitstud

Merit Aktiva Greenstepis

Greenstepist leiate oskusliku Merit Aktiva meeskonna, kes paneb programmi eripärad Teie ettevõtte arengu jaoks tööle. Toetame oma kliente terviklike lahendustega alates Merit Aktiva juurutamisest kuni edasiste arendusvajaduste ja tugiteenusteni.

Merit Aktivaga kanname hoolt Teie ettevõtte müügi- ja ostuarvete, aruandvate isikute aruannete, pearaamatu kannete, pangaväljavõtete ning põhivara arvestuse eest. Lisaks muudab Merit Aktiva maksudeklaratsioonid lihtsaks ja sujuvaks.

Merit Aktiva on integreeritud palgaarvestusprogrammiga Merit Palk, mis teeb palgakannate ülekandmise raamatupidamisesse efektiivseks ja lihtsaks.

Võta ühendust ja mõtleme koos, kuidas teie ettevõtte arengut Greenstepi ja Merit Aktiva abil tõhusamaks muuta!