Merit Palk

Ainulaadne palgaprogramm, kus maksuarvestus on alati 100% õige.

Merit Palk muudab palkade arvestamise lihtsaks ja muretuks!

Merit Palk on kaasaegne pilvetehnoloogias palgaprogramm, kus professionaalsed võimalused on ühendatud kasutamise lihtsusega.

Merit Palk Greenstepis

Greenstepist leiate oskusliku Merit Palga meeskonna, kes paneb programmi eripärad Teie ettevõtte mugavuse ja muretuse heaks tööle. Toetame oma kliente terviklike lahendustega alates Merit Palga juurutamisest kuni edasiste arendusvajaduste ja tugiteenusteni.

Merit Palga ja Greenstepi koostöös on täielik kindlus, et palgad ja maksud on alati õiged. Merit Palgaga saavad palga saajad selged ja informatiivsed palgateatised. Nii ei jää kellelegi midagi arusaamatuks.

Programm ja selle andmed asuvad turvalises pilveserveris. Turvalisus on samal tasemel internetipankadega. Kunagi pole vaja karta viirusi ega andmete kadumaminekut.

Merit Palk on integreeritud palgaarvestusprogrammiga Merit Aktiva, mis toetab kasutajasõbraliku raamatupidamisprogrammina ettevõtte arengut.

Miks on Merit Palk parem kui teised alternatiivid?

  1. Merit Palga kasutamine on lihtne ja mugav.
  2. Maksumäärad uuenevad automaatselt ja tänu sellele on maksuarvestus alati 100% õige.
  3. Tegemist on kaasaegse pilvetehnoloogial põhineva palgaprogrammiga ning kogu seaduspärane tarkus on programmis olemas.
  4. Merit Palk sobib kokku kõikide finantsprogrammidega.
  5. Merit Palk sobib nii väiksele kui suurele ettevõttele!


Võta ühendust ja mõtleme koos, kuidas teie ettevõtte palgaarvestus koos Greenstepi ning Merit Palgaga efektiivsemaks muuta!