Powerbi mobile hero Power BI desktop hero

Power BI

Power BI aitab muuta suured andmemassid väärtuslikeks järeldusteks, mis aitavad teil paremaid äriotsuseid teha.

Contact

Andmeid saab otsida mitmest erinevast andmeallikast ja kombineerida just teie vajadustele kohandatud aruanneteks.

Nende aruannete abil saab teavet ettevõtte hetkeseisu kohta ja ettevõtte liikumist prognoosida. Aruandeid uuendatakse jooksvate andmetega automaatselt, nii et te ei pea raiskama oma aega samade aruannete ikka ja jälle uuendamisele.

Power BI teenust kasutatakse veebibrauseri kaudu, nii et aruannetele pääseb ligi igal pool ja igal ajal. Power BI abil olete alati ühe sammu võrra ees, sest kogu vajalik teave on alati vaid mõne kliki kaugusel.


Miks Power BI?

Lihtne kasutusele võtta

Power BI kasutuselevõtt on väga lihtne ja odav. Te ei pea paigaldama ühtegi välist tarkvara. Aruandeid saab vaadata otse veebibrauserist. Power BI on üks Microsofti toodetest, mistõttu saab aruandeid Microsofti volitusi kasutades hõlpsasti jagada. Saate ise valida ka hinnakujunduse kasutaja kohta valides odavama variandi (alla 10€/kuu/kasutaja) või võimsama lahenduse, kui kavatsete oma aruandeid jagada suuremale sihtrühmale. Power BI-ga saab ühendada peaaegu iga äritarkvara ning enamiku andmebaase ja paljusid pilveteenuseid saab Power BI-ga ühendada vaid mõne klikiga.

Visuaalsus ja mitmekülgsus

Power BI visuaalsed tööriistad viivad aruannete selguse ja informatiivsuse järgmisele tasemele. Kasutajad saavad redigeerida ja luua oma isiklikke interaktiivseid aruandeid ja armatuurlaudu. Kogenud kasutajatele on peaaegu kõik võimalik ja Microsofti tohutud arendusressursid hoolitsevad selle eest, et olemasolevate visuaalide ja muude funktsioonide arv kasvab pidevalt.

Põhjalik analüüs

Aruanded võimaldavad teil teatatud numbrite taha süveneda. Aruannete vaateid saab hõlpsasti filtreerida kuupäevade, isikute, toodete jms järgi, nii et samu aruandeid saab kasutada üksikasjalike ja konsolideeritud numbrite vaatamiseks. Lähteandmed säilitatakse alati taustal. Näiteks saab konsolideeritud müüginumbritest jõuda üksikute müügitehingute juurde, et näha, mis on tegelikult nende müügitehingute taga.

Jagatud aruanded ja mobiilne kasutus

Aruannete koostamine ja vaatamine on lihtne. Seda saab teha Power BI jagatud tööruumide kaudu, kus mitu kasutajat saavad samaaegselt samu projekte hallata. Power BI mobiilirakenduse abil saab KPIdest kiiresti ülevaateid teha ning lisaks on võimalik määrata reaalajas teavitusi, kui teatud piirid on saavutatud või on vaja kiiresti tegutseda.


Kuidas saab Greenstep aidata?

Greenstep pakub erinevaid teenuseid seoses Power BI ja analüütikaga.

Aruannete loomine ja disain

Me loome kergesti kasutatavaid aruandeid, mis on selgelt loetavad ja täis visuaalset materjali, mis aitab ettevõttes toimuvat selgelt näha. Meie aruanded muudavad suured andmekogumid kasutatavaks teabeks. Te ei pea kulutama oma väärtuslikku aega aruannete loomiseks ja kujundamiseks, vaid saate kohe alustada oma äriandmete analüüsiga.

Tarkvara integratsioon ja andmebaasid

Oleme Power BI-sse integreerinud kümneid erinevaid tarkvarasid, alates väiksematest raamatupidamistarkvaradest kuni suurte ERP-programmideni. Meil on mitmeid valmis lahendusi erinevatele tarkvaradele, ja kui neid ei ole, siis suudame need luua! Vajadusel pakume ka andmebaasilahendusi andmelao jaoks.

Aruandluse automatiseerimine

Paljud ettevõtted kasutavad mitmeid ressursse samade aruannete tavapäraseks koostamiseks ja ajakohastamiseks. Me saame Power BI abil aruandlust automatiseerida. Nii saate kasutada oma aega aruannete analüüsimiseks ja otsuste tegemiseks, mitte aruannete uuendamiseks ja numbrite tootmiseks.

Põhjalik aruandluse arendus

Meie BI-meeskond koosneb inseneride asemel tugevate IT-oskustega ärijuhtimise spetsialistidest. Meil on tugev arusaam äriprotsessidest ja me oleme töötanud koos ettevõtetega, mis tegutsevad erinevates tööstusharudes. Me teame, kuidas arendada aruandlust nii, et see tõepoolest täidaks kõiki teie ärivajadusi.


Vaata näiteid siit! Materjalid on inglise keeles.

Kõik materjalid on koostatud Greenstepi poolt. Kõik õigused kaitstud.

Financial reporting based on accounting data


To find out more, have a look at the video below: