Greenstepi Tallinna kontor aitab teid!

Estonia edit
Greenstep tallinna 3

Finantsjuhtimise tippteadmised

Tallinna Greenstep tegutseb ettevõtete paindliku partnerina finantsjuhtimise ja palgaarvestuse valdkonnas. Abistame ettevõtteid täpselt neile vajalikul moel mitmes eri etapis. Saame aidata ka ettevõtte asutamisega seotud küsimustes. Teenindame kliente eesti, soome ja inglise keeles.

Tere tulemast Greenstep Tallinna kontorisse!

Hanna Mursula tutvustamas Tallinna kontori võimalusi ning eripärasi.

Finantsjuhtimise koostööpartner teie ettevõtte toetamiseks

2019. aasta kevadel Tallinnas avatud kontor on Greenstepi esimene esindus väljaspool Soomet, kes abistab oma kliente tugeva rühma finantsjuhtimise spetsialistidega. Praegu teenindame kliente Eestis raamatupidamise ja palgaarvestuse teenuste valdkonnas. Oleme keskendunud ka Soome firmade Eestis asuvate tütarettevõtete toetamisele.

Greenstep tallinna 6

Mismoodi me töötame?


Meie ettevõte kasvab jõudsalt, mistõttu otsime oma meeskonda pidevalt uusi liikmeid. Kasv pakub võimalusi: saame arendada oma tegevust, investeerida iseendasse, pakkuda häid ja turvalisi töösuhteid kõigile Greenstepi töötajatele ning loomulikult suurepäraseid ettevõttesiseseid arenguvõimalusi. Soovime siiralt leida ja arendada kliendi jaoks parimaid terviklahendusi ning seetõttu hindame koostegemist ja avatud tööõhustikku. See peegeldub ka meie asjatundlikus organisatsioonis ja kliendiprojektides, mille käigus iga Greenstepi töötaja õpib alati midagi uut.

Pakume ka meie uutele finantsjuhtimise konsultantidele tõhusaid töövahendeid, konkurentsivõimelist töötasu, paindlikku tööaega, osalist kaugtöö võimalust, tööga seotud soodustusi ja loomulikult suurepärast võimalust õppida ning oma teadmisi jagada ja põnevate tööülesannete käigus areneda.

Vaadake meie vabu töökohti siit!