Bezala mobile hero Bezala desktop hero

Bezala

Bezala-rakenduse abil esitad oma kuludokumendid mugavalt läbi telefoni.

Contact

Bezala-rakenduse abil esitad oma kuludokumendid mugavalt läbi telefoni

Greenstepi loodud rakendus võimaldab kuludokumentidega kiirelt ja mugavalt toimetada. Selle asemel, et kviitungeid koguda ja neid hiljem sisestada, tuleb kviitungist selle tekkides vaid pilti teha. Lihtsasti kasutatava rakendusega saadad kviitungite pildid koos selgitustega otse raamatupidajale, ilma aeganõudvat kopeerimist, skanneerimist ja raporteerimist tegemata. Tänu mugavale rakendusele väheneb stress ja saad muretult näiteks tööreise nautida. Bezalaga on sul võimalik kokku hoida nii aja kui ka närvide arvelt. Rakendus võimaldab luua lisaks ka päevaraha ning isikliku sõiduauto kompensatsiooni avaldusi.

Miks eelistada kuludokumentide esitamiseks just Bezalat?

Tavapärastest süsteemidest kolm korda kiirem lahendus

Tee pilti, lisa juurde selgitus ja esita! Isegi avalduste kinnitamine on lihtsam, mis tähendab seda, et hüvitised makstakse kiiremini välja ning töötajad on rohkem rahulolevamad.

83% ulatuses automatiseeritust

Saad soovi korral vaid selgituse koos kuludokumendiga teele panna. Bezala täiendab avaldust koha ja hinna osas automaatselt ning kannab ka kviitungi andmed sisse.

Maksad vaid kasutamise eest

Bezala hind on 8,60€/kuus aktiivse kasutaja kohta + krediitkaardi funktsioonid 3€/kuus. Soovi korral on võimalik tellida aastalitsents, mis muudab kuuhinna odavamaks.

Bezala integreerub järgmiste programmidega:

Netvisor

NetSuite

Procountor

Võta ühendust ja mõtleme koos, kuidas Bezala Teie ettevõtte heaks tööle panna!