Greenstep 2021 07 web
Rapujuhlat Web
Brand GS 3
Greenstep 2021 07 web

Greenstep on finantsmaailmas juhtide teerajaja

Greenstep on pereettevõte, mille keskmes on inimesed. Meid, Greensteppereid, ühendavad sarnased väärtused, ühised eesmärgid ja entusiastlik suhtumine tegemisse, saavutamisse ja klientide rõõmustamisse.

Greenstep asutati 2010. aastal Espoos, Soomes, ja selle asutaja Tore Teir töötab praegu juhatuse esimehena. Greenstepi iga tegevuse keskmes on töötajate ja klientide heaolu, mis on olnud meile algusest peale suunanäitajaks. Tulemused räägivad enda eest ja tänaseks on Greenstep 600 töötajaga rahvusvaheline ettevõte.

Praegu tegutseb Greenstep Soomes, Rootsis, Norras, Eestis ja veel 200 riigis rahvusvahelise MSI võrgustiku kaudu. Meie kontorivõrgustik laieneb pidevalt nii Soomes kui ka teistes riikides. Meile teeb rõõmu, et saame iga kuu tervitada uusi Greenstepi liikmeid.

Kas soovite meie teenuste kohta rohkem teada? Loe lähemalt!

Meie väärtused

Soov klienti rõõmustada

Tahe värskendada ja arendada oma oskusi

Innukus saavutada koos edu

Ausus ja teistest inimestest lugupidamine

Greenstep 2021 05 web

Greenstep on pereettevõte, mis aitab tuhandetel Euroopa ettevõtetel selguse abil kasvada. Roheline tähistab kasvu, mida me saavutame vajalikke samme ühiselt astudes.

Meie Greenstepis

  • Hoolitseme teie raamatupidamise ja palgaarvestuse eest ning automatiseerime neid
  • Hüppame teie igapäevastesse toimingutesse kui ajutised või osalise tööajaga finants- ja personalijuhid
  • Leiame vajaduse korral uusi finantseerijaid või omanikke
  • Rakendame ärianalüüsi ja ERP-tarkvara, et toetada teie globaalseid ambitsioone
  • Aitame teil ehitada jätkusuutlikuma ja harituma tuleviku

Meie kliendid ulatuvad alustavatest ettevõtetest kuni börsil noteeritud ettevõteteni, mittetulundusühingutest kuni mittetulundusühingute, kohalike fondide ja rahvusvaheliste kasvuettevõteteni. Me saame nende kõigiga suhelda: oleme ise seal olnud ja teame, milliste probleemidega nad silmitsi seisavad. Koos saame tuvastada ja astuda järgmise rohelise sammu. Asume Rootsis, Soomes, Norras ja Eestis ning meid toetavad üle 100 partneri üle maailma MSI Global Alliance'i võrgustiku kaudu.

Greenstep 2021 25 web

Meie Greenstepis oleme tõelised professionaalid

Meile meeldib töötada paindlikus keskkonnas; olgu see siis kodus, kontoris või kliendi juures. Greenstepis pakutakse alati parimat kvaliteeti. Lisaks sellele julgustame oma töötajaid end pidevalt täiendama, pakkudes neile regulaarseid koolitusi.

Greenstepil on Põhjamaade suurim finantsjuhtide meeskond. Meie erineva taustaga kogenud ärispetsialistid on valmis pakkuma oma abi äri juhtimisel, arendamisel ja loomisel.

Greenstep 2021 10 web

Greenstepi spetsialistid tegelevad erinevate finantsjuhtimise ülesannetega

Finants- ja palgakonsultandid pakuvad Greenstepi klientidele põhilisi raamatupidamisteenuseid, mis hõlmavad nii raamatupidamist ja palgaarvestust kui ka kogu asjakohase finantsteabe koondamist finants- ja muudesse ametlikesse aruannetesse.

Finantsjuhid ja audiitorid pakuvad Greenstepi klientidele teenuseid, mis tagavad, et klientidel on kogu usaldusväärne finantsteave, mida on vaja ettevõtte tulusa tuleviku suunas viimiseks. Sõltuvalt kliendi vajadustest osutavad meie konsultandid ka mitmesuguseid finantskonsultatsiooniteenuseid või kaasavad rahastust erakapitali kaudu.