Christmas greetings v1

Greenstep soovib ilusaid ja rahulikke jõule ning õnne aastaks 2024!

Tänutäheks soovime teid meeles pidada meeldivate, Soomes valmistatud villaste sokkide või pehme tutimütsiga. Toote saate tellida lehe lõpus oleva vormi kaudu.

Armas klient,


Aasta ei ole veel päris läbi, kuid soovisime saata oma tervitused ja meenutada möödunud aastat juba enne eesootavat jõuluperioodi. Loodame, et oleme olnud teie ettevõtte toetamisel edukad - meie eesmärk on hoida kliendi vajadused alati oma tegevuse keskmes. Ootame alati hea meelega igasuguseid parandusettepanekuid, seega palun võtke vajadusel meiega ühendust. Kaks korda aastas viime läbi ka kliendirahulolu-uuringu, mis on andnud meile väärtuslikku tagasisidet - täname teid selle eest.

Greenstepi pere on 2023. aastal jõudsalt kasvanud ja seda üle 100 liikme võrra. Meid on juba rohkem kui 700. Üheskoos toimetame nii Põhjamaades kui ka Eestis. Lisaks olemasolevatele kontoritele oleme avanud kaks uut kontorit Soomes ja Rootsis ning ühe kontori Norras. Peagi avame veel kaks, ühe Soomes ja teise Norras. Saame oma kliente nüüd veelgi laialdasemalt aidata! Kuulume ka MSI Global Alliance gruppi, mis on globaalne võrgustik ettevõtetele finants-, palga-, maksu- ja õigusteenuste valdkonnas.

Lisaks uute kontorite avamisele arendame järjepidevalt ka pakutavaid teenuseid ja viimasena on meie suurepärane arendustiim välja töötanud tehisintellektil põhineva lahenduse meie klientidele - turvalise AI-vestlusroboti, mida on võimalik kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele.


Meie äri põhineb ühistel väärtustel

Oleme vastutustundlik tööandja ja strateegiline partner oma klientidele. Greenstepis on jätkusuutlikkus igaühe töö ja kogu organisatsiooni ühine eesmärk. Nimelt kajastub jätkusuutlikkus nii meie igapäevases tegevuses kui ka üleüldiselt kõiges, mida me teeme.

Meie jätkusuutlikkuse prioriteedid on väljakujunenud meie tegevuse mõju ja meie sidusrühmade ootuste põhjal ning need on järgmised:

 • Vastutustundlik majandus ja juhtimine
 • Võrdne ja toetav töökeskkond
 • Kvaliteetne oskuste arendamine
 • Keskkonnasäästlikud valikud

Meie vastutustundlikkuse aruanne käsitleb Greenstepi aastat 2022 just nende prioriteetide kaudu.

Sportliku väljakutsega koguti raha heategevuseks

Kutsusime igal aastal toimuva heaolu väljakutse raames oma töötajaid liikuma - samme koguma ja jalgrattaga sõitma. Väljakutse raames kogusime toetusi heategevusfondi. Nädala jooksul kõige rohkem samme või jalgrattakilomeetreid kogunud töötajad said valida, millisele heategevusorganisatsioonile nad soovivad annetada. Annetused jagunesid mitmete erinevate heategevusorganisatsioonide vahel.

  Kogu Greenstepi reis Levile tugevdas meie ühtsust ja meeskonnatööd

  Septembris kogunes meie töötajaskond nädalavahetuseks Levile, et koos aega veeta ja nautida Lapimaa ilusat sügismaastikku. Erinevatest riikidest sai kokku üle 400 Greenstepi töötaja. Meie ühtsus ja meeskonnatöö on nüüd veelgi tugevam.


  Suured tänud koostöö eest!

  Tänutäheks soovime teid meeles pidada soojade, Soomes valmistatud, villaste sokkide või pehme tutimütsiga. Valitud kingituse saate tellida allpool oleva vormi kaudu.

  Ilusat vana-aasta lõppu ning toredat jõuluaega!