Joulukuusi2

Greenstep soovib ilusaid ja rahulikke jõule ning õnne aastaks 2023!

Tänutäheks möödunud aasta eest tahame Sind meeles pidada mõnusate Soomes valmistatud villaste sokkidega. Sokke saab tellida lehe alumises osas olevat vormi.

Armas klient,

Aasta ei ole veel päris läbi, kuid me tahtsime saata oma tervitused ja meenutada möödunud aastat juba enne jõulupuhangut. Loodame, et oleme olnud edukad teie ettevõtte toetamisel - meie eesmärk on hoida kliendi vajadused alati oma tegevuse keskmes. Samuti ootame hea meelega igasuguseid parandusettepanekuid, seega palun võtke vajadusel meiega ühendust. Kaks korda aastas viime läbi kliendirahulolu-uuringu, mis on andnud meile väärtuslikku tagasisidet ja parandusettepanekuid - täname teid selle eest.

Greenstepi perekond on sel aastal kasvanud rohkem kui 100 eksperdi võrra ja peagi on meid Põhjamaades ja Eestis kokku 600. Lisaks meie praegustele kontoritele oleme avanud uued kontorid Hämeenlinnas, Kuopios, Lappeenrantas ja Norras ning lähitulevikus avame kontori ka Poris. Lisaks sellele kuulub Greenstep MSI Global Alliance'i võrgustikku, mis võimaldab meil teenindada ettevõtteid enam kui 100 riigis. MSI Global Alliance on finantsjuhtimise, palgaarvestuse, maksu- ja õigusteenuste valdkonnas tegutsevate ettevõtete ülemaailmne võrgustik.


Meie äri põhineb ühistel väärtustel

Oleme vastutustundlik tööandja ja strateegiline partner oma klientidele. Greenstepis on jätkusuutlikkus igaühe töö ja kogu organisatsiooni ühine mure ning see kajastub meie igapäevases tegevuses ja kõiges, mida me teeme.

Meie jätkusuutlikkuse prioriteedid on välja kujunenud meie tegevuse mõju ja meie sidusrühmade ootuste põhjal ning need on järgmised:

  • Vastutustundlik majandus ja juhtimine
  • Võrdne ja toetav töökeskkond
  • Kvaliteetne oskuste arendamine
  • Keskkonnasäästlikud valikud

Greenstepi tegevustest saad lähemalt lugeda jätkusuutlikkuse aruandest. Aruandes pööratakse erilist tähelepanu sotsiaalsele vastutusele, sest me tahame olla vastutustundlik tööandja ja ettevõte. Aruandes on välja toodud ka meie maksupoliitika, säästvad energiainvesteeringud ning selle aasta eesmärgid.

Greenstep on kaasatud Ukraina toetamisse

Venemaa sissetung Ukrainasse on mõjutanud igaüht meist ja me tahtsime algusest peale ukrainlaste toetamisse kaasatud olla. Greenstep koos meeskonnaga osales sõja alguses kahes abimissioonis, toimetades Ukrainasse hädavajalikku kaitsevarustust, droone, meditsiinitarbeid ja toiduaineid. Hiljem kevadel annetasime Soome Punase Risti ja UNICEFi kaudu Ukrainale 200 000 eurot.

Sõja jätkudes annetasime partnerettevõtte kaudu meditsiinitarbeid ja toetasime projekti "Empowering Future Entrepreneurial Ukraine" võitnud meeskonda 10 000 euro väärtuses auhinnaga. Projekti eesmärk on nii leida potentsiaalseid turuuuendusi kui ka tugevdada Ukraina noorte usku tulevikku.

Lisaks oleme saanud aidata mõningaid sõja eest põgenenud ukrainlasi, võttes neid tööle.

Greenstep on võtnud endale eesmärgiks olla alates 2022. aastast süsinikdioksiidi neutraalne ettevõte

Selle saavutamiseks oleme loonud kaardi erinevate vajalike meetmetega. Näiteks oleme kõikides oma kontorites läinud täielikult üle taastuvenergia kasutamisele ning läbi ostetud toodete ja teenuste tekkivad jäägid on võimaluse korral meie enda ressursside toel tasakaalustatud. 2022. aasta jooksul kaasasime oma heitkoguste arvestusse ka erinevad jäätmed, sest meie eesmärk on vähendada kõiki jäätmeid kõigis meie tegevusvaldkondades.

Suured tänud koostöö eest!

Tänutäheks möödunud aasta eest tahame Sind meeles pidada mõnusate Soomes valmistatud villaste sokkidega. Sokke saab tellida lehe alumises osas olevat vormi.

Ilusat vana-aasta lõppu ning toredat jõuluaega!