Payroll mobile hero Payroll desktop hero

Täpne ja usaldusväärne palgaarvestus

Meie jaoks ei ole ükski palgaga seotud küsimus liiga raske. Meie palgaarvestuse eksperte toetab sadadest Greenstepi ekspertidest koosnev meeskond, kellel on laialdased teadmised. Liitu meie rahulolevate klientidega!

Kuidas me saame aidata?

Ulatuslikud ja tugevad teadmised kaasaegsest palgaarvestusest

Meil Greenstepis on soov pidevalt rõõmustada oma kliente kvaliteetsete finantsjuhtimisteenustega, millest palgaarvestus on üks populaarsemaid. Pakume tõeliselt nõuandvat palgaarvestusteenust, samal ajal kui ühtlustatud protsessid võimaldavad märkimisväärset kulude kokkuhoidu.

Palgaarvestuse kõrge kvaliteet, mida me lubame, tuleneb meie ekspertide professionaalsusest. Greenstep julgustab oma eksperte aktiivselt osalema koolitustel. Palgaarvestuse partnerina usaldavad meid üle 800 kliendi. Eestis on meie palgaarvestuse töövahendiks Merit Palk palgaprogramm.

Pakume palgaarvestusteenuseid ka rahvusvahelistele ettevõtetele. Greenstepi palgaarvestuse kliendina säästate aega ja muudate oma palgaarvestusprotsessi tõhusamaks. Samuti säästame teie aega, suheldes teie eest meie partneritega, andes kogu protsessi kulgemise ja edukuse kohta vahetu ülevaate.

Greenstep9093

Me arendame pidevalt oma palgaarvestuse alaseid teadmisi, protsesse ja süsteeme kooskõlas meie klientide tegevusvaldkonnaga.

Kasutame oma palgaarvestusteenustes ka automatiseerimist ja tehisintellekti.

Kuidame me arendame oma palgaarvestusteenust?

Kooskõlas tänapäeva nõuetega arendame pidevalt oma palgaarvestuse alaseid teadmisi, protsesse ja süsteeme kooskõlas meie klientide tegevusvaldkonnaga:

  1. Protsessi arendamine

    Arendame ennetavalt välja palgaarvestuse protsesse, vastavalt kliendi olukorrale. Kui usume ja näeme, et palgaarvestust saab kuluefektiivsemaks muuta, anname sellest alati oma kliendile teada. Hoolitseme selle eest, et info jõuab õigete kanalite kaudu õigete inimesteni - asjad toimivad siis, kui protsessides osalevad inimesed mõistavad, miks seda tehakse. Lisaks sellele saavad meie palgaarvestusspetsialistid Greenstepi akadeemia kaudu pidevat koolitust.
  2. Automatiseerimise kasutamine

    Greenstepis automatiseerime seda, mis on meie klientidele kasulik. Automatiseerimise eesmärk on minimeerida käsitsi tehtavaid protsesse ja seeläbi suurendada tõhusust ja täpsust. Pole juhus, et meie palgaarvestuse täpsus on keskmiselt 99,8% ja eesmärk on 100%. Kasutame automatiseerimist muuhulgas automaatseks andmeedastuseks, palgaandmete kogumiseks, andmete kogumiseks ja kontrollimiseks integratsioonide ja tarkvararobootika abil.
  3. Tehisintellekti rakendamine

    Tehisintellekt ei ole mitte ainult tulevik, vaid ka olevik. Me arendame tehisintellekti süstemaatiliselt koostöös oma analüütikameeskonnaga. Tehisintellekti kasutatakse sisemistes protsessides (nt kontrollid) ja klienditöös (nt kooskõlastused). Praktiline näide meie loodud tehisintellekti tööriistast on finance.rocks.

Mida me palgaarvestuse partnerina pakume

Payroll

Individuaalsed teenused

Kliendikeskne teenusemudel, mis on paindlik vastavalt kliendi vajadustele. Suhtume oma klientidesse terviklikult - soovime luua koostööd nii operatiivsel kui ka strateegilisel tasandil.

Payroll

Terviklik partnerlus

Lisaks palgaarvestusteenustele pakume ka teenuseid, mis toetavad otseselt palgaarvestusprotsesse, näiteks Greenstep Academy koolitusteenuseid, personaliteenuseid ja maksuteenuseid.

Payroll

Pidev areng

Meie meeskond on väga kogenud palgaarvestusprotsesside automatiseerimisel ja integratsioonide maksimaalsel ärakasutamisel. Oleme oma teenuste arendamisel proaktiivsed, sealhulgas kasutame oma teenustes tehisintellekti.

Payroll

Pidev teenus

Teie ettevõtte määratud palgaarvestusmeeskond ja varusüsteemid tagavad sujuva teenuse ka ootamatute äraolekute ja puhkuste ajal.

Payroll

Täpsus ja kvaliteet

Palgaarvestuse täpsuse korrapärane jälgimine ja aruandlus on üks palgaarvestuse kõige olulisemaid ülesandeid. Meie eksperdid on alati professionaalsed ja nende teadmised on tipptasemel.

Merit Palk muudab palkade arvestamise lihtsaks ja muretuks!

Merit Palk on kaasaegne pilvetehnoloogias palgaprogramm, kus professionaalsed võimalused on ühendatud kasutamise lihtsusega.

Merit Palk Greenstepis

Greenstepist leiate oskuslikud spetsialistid, kes panevad Merit Palk programmi eripärad Teie ettevõtte mugavuse ja muretuse heaks tööle. Toetame oma kliente terviklike lahendustega alates Merit Palk juurutamisest kuni edasiste arendusvajaduste ja tugiteenusteni.

Merit Palk ja Greenstepi koostöös on täielik kindlus, et palgad ja maksud on alati õiged. Merit Palgaga saavad palga saajad selged ja informatiivsed palgateatised. Nii ei jää kellelegi midagi arusaamatuks.

Programm ja selle andmed asuvad turvalises pilveserveris. Turvalisus on samal tasemel internetipankadega. Kunagi pole vaja karta viirusi ega andmete kaotsiminekut.

Loe lisa Merit Palgast!