Enda oskuste arendamine kui üks osa tööst

Greenstepis on mitmekesised ja huvitavad kliendid ning erinevad projektid, mis pakuvad ettevõtte ekspertidele pidevat õppimisvõimalust, luues neile parajaid väljakutseid enda ja oma kutseoskuste arendamiseks. Igapäevane töö ja teadmiste jagamine ligi 500 eksperdist kolleegiga avardab ka nende enda teadmisi ja oskuseid. See koos madala hierarhiaga loovad hea töökeskkonna, kus kolleegidest tõepoolest hoolitakse. Assi, kes töötab palgaarvestussüsteemide rakendamise projektidega, peab oma töö kõige rahuldust pakkuvamaks osaks oma oskuste arendamist ja uute valdkondade arengutee jälgimist algusest peale.

"Ma ei osanud arvatagi, kui kiiresti võivad oskused areneda ja mitmekesistuda."

- Seda võimaldanud eelkõige teadmiste jagamine kolleegide ja meeskondade vahel, aga ka valdkonnaülene klientuur: "Ma ise liikusin palgaarvestaja rollist palgaarvestussüsteemide rakendamise juurde, mille käigus kaasati mind ühtlasi ettevõtte uude tegevusvaldkonda," lisab ta.Greenstepi peamine eesmärk on luua kliendile lisaväärtust kõiges, mida me teeme. Lisaväärtuse loomiseks on teenuseid ja tooteid arendatud ning täiustatud, et klientide vajadustele vastata. Kvaliteetne klienditeenindus ja rahulolevad kliendid on Greenstepi edasiviiv jõud. Huvitavad kliendid on kindlasti suur eelis, kuid kuidas Greenstep veel tööandjana silma paistab?

- Parim asi siin on kindlasti hea töökeskkond ja toredad kolleegid üle kogu Soome ja naaberriikide, kinnitab Assi.

"Vastutus oma töö eest ja usaldus annavad vabaduse ise oma tööd planeerida ja oma ülesandeid ajastada."

Greenstep Oulu kliendid on kasvule orienteeritud ja rahvusvahelistuvad ettevõtted erinevatest tööstusharudest Põhja-Soomes. Ettevõte on olnud üks kiiremini kasvavaid finantsjuhtimisettevõtteid Oulus, mille orgaaniline kasv on viimase kahe aasta jooksul olnud üle 70%. See on võimaldanud paljudele uutele spetsialistidele uusi põnevaid karjäärivõimalusi.

Lisaks Assi tagasisidele räägivad Greenstepi kasuks töörahulolu uuringu tulemused, mis näitasid, et töökeskkond ja organisatsioonikultuur on suurepärasel tasemel. Oulus aitavad töörahulolu suurendada otse kesklinnas asuvad mugavad ja uued ruumid ning dünaamiline meeskond. Töökeskkonda parandavad veelgi ühiste ürituste kaudu saadav ühtekuuluvustunne ja paindlikkus. See paindlikkus võimaldas Assil oma magistriõpinguid Greenstepis tööl olles alustada. Assi selgitab:

- Pean oluliseks eeliseks tööaja paindlikkust ja kaugtöö võimalust, mis lihtsustab nii töö ja õpingute kui ka vaba aja ühendamist. On meeldiv näha, kuidas õpingud toetavad minu enda tööd ja arengut eksperdina.

Greenstepis on karjäärivõimalused kättesaadavad nii uutele tulijatele kui ka kogenud spetsialistidele, kes otsivad oma töös uusi väljakutseid. Milline kolleeg sobiks Assi arvates Greenstepi?

- Energiline, pädev, õpihimuline ja parajalt lõdvestunud. Positiivne suhtumine ja huumorimeel tulevad eriti kasuks, sest meile meeldib tööl lõbutseda," ütleb ta - "On tore, et olen saanud palju uusi entusiastlikke kolleege, kes mu päeva rõõmsamaks teevad!