Kvaliteetne raamatupidamine

Kas soovid teenust proaktiivselt raamatupidajalt, kes teeb sinule reaalajas aruandeid? Greenstepi finantsarvestusteenuse abil juhid oma ettevõtet soovitud suunas.

Greenstep soovib rõõmustada oma kliente kvaliteetsete finantsarvestusteenustega. Raamatupidamine on Greenstepi raamatupidamisteenuste üks põhipädevusi ning professionaalsed ja kogenud raamatupidajad vastutavad klientide finantsküsimuste eest. Greenstepi raamatupidamismeeskonnas töötab 250 tippspetsialisti, keda toetab kogu Greenstepi 450-liikmeline ekspertide perekond , sealhulgas palgaarvestajad, CFO-ja HR spetsialistid ning tarkvaraeksperdid.


Toetame teid paljude erinevate raamatupidamisprogrammidega: Merit Aktiva, Merit Palk, Netvisor, Procountor, NetSuite, Microsoft Dynamics NAV, Bezala ja Finance.Rocks.Mida saad Greenstepi raamatupidamisteenuse kasutamisel?

  • Usaldusväärse partneri ettevõtte majandustegevuse toetamiseks
  • Asjatundlikku nõu finantsarvestuse probleemidele
  • Usaldusväärse suhtlemise ja läbipaistva aruandluse
  • Ennetava nõustamise
  • Murevabamad tööpäevad
  • Teenuse sisseostmisel saate keskenduda ettevõtte põhitegevusele


Lähtumine kliendist

Loome meeskonnad kliendipõhiselt, mis tagab, et iga klient saab Greenstepilt just oma tegevusala puudutavat olulist informatsiooni. Saate olla kindlad, et teie raamatupidamine on tehtud kvaliteetselt ja läbipaistvalt. Meie finantsarvestuse spetsialistid on alati valmis nõustama ja arendama kliendi finantsprotsesse, pakkudes mitmekülgseid lahendusi.

Mida sisaldab raamatupidamisteenus?

Raamatupidamisteenuse puhul on meie ekspert teie ettevõtte pearaamatupidaja. Lisaks võib raamatupidamismeeskonda kuuluda veel raamatupidamise assistente ja teisi spetsialiste. Töö võib sisaldada mahukat finantsaruannete koostamist või igapäevaseid rutiinseid tegevusi. Mõned meie eksperdid on spetsialiseerunud kontserni raamatupidamisele, mis hõlmab konsolideeritud finantsaruandeid, aruandlust juhatusele ja investoritele ning kontserni rahavoogude juhtimist ja raamatupidamist.

Tõhus e-raamatupidamine


Meie raamatupidajad teevad raamatupidamist tänapäevaste töövahenditega nagu Netvisor tarkvara. Lisaks töö lihtsustamisele võimaldab e-raamatupidamine kliendil kontrollida oma raamatupidamist reaalajas.


Üle 1000 kliendi juba kasutavad meie teenuseid - miks mitte liituda?