Greenstepi tööle kandideerimise protsess

Kõik vabad töökohad leiad siit. Alustame kandideerimisavalduste läbivaatamist vahetult peale konkursi avamist. Palun pane tähele, et soovime koos avaldusega näha Sinu CV-d ja mõningastel juhtudel ka motivatsioonikirja või muid lisadokumente. Värbamisprotsessi alguses tutvub meie personaliosakond Sinu kandidatuuriga ja veendub, et ametialased oskused on sobivad. Seejärel helistame Sulle, et küsida kandideerimisega seotud täpsustavaid küsimusi. Kui vastavad kriteeriumid on täidetud, siis kutsume Sind juba esmasele kohtumisele. Kohtumine viiakse läbi Greenstep Tallinna kontoris või Teamsi vahendusel ja seda värbava juhi ning personalispetsialisti poolt.

Langetame oma otsuseid kiirelt, seega pane oma avaldus teele juba täna!

Telefoni teel läbiviidav intervjuu on lühike ning kestab tavaliselt kuni 15 minutit. Vestluse käigus täpsustame kandideerimisega seotud küsimusi. Kui värbamisprotsess jätkub ka pärast telefonivestlust, siis võtame Sinuga ühendust, et leppida kokku esmane kohtumine.


Esmasel kohtumisel keskendume peamiselt Sinu varasemale töökogemusele ja praktilistele oskustele. Uurime, millised on Sinu mõtted karjäärialaseks arenguks ning õpime üksteist paremini tundma. Tavapärases värbamisprotsessis kohtume Sinuga 2-3 korral. Sinu nõusolekul võtame ühendust ka soovitajatega.

Läbimõeldud värbamisprotsessi abil oleme kindlad, et Greenstepi jõuavad täpselt meie moodi inimesed!

Võtame ühendust kõigi kandidaatidega, ka nendega, kes Greenstepi värbamisprotsessis edasi ei liigu. Püüame kõigi kandidaatidega ühendust võtta hiljemalt 2-3 nädala jooksul peale avalduse saatmist. Mõningatel juhtudel võtab meie värbamisprotsess tavapärasest kauem aega. Viivitustest anname alati teada. Kandidaadi nõusolekul säilitame tema andmed tulevaste sobivate tööpakkumiste tarbeks.